מהפכה באבחון מוקדם של סרטן:

אבחון של יותר מ-50 סוגי סרטן
באמצעות דגימת דם

נגן וידאו

אונקוטסט גאה להציג את גלרי (Galleri) – בדיקת סקר חדשנית לגילוי מוקדם של כ-50 סוגי סרטן מדגימת דם. גלרי היא בדיקה ראשונה מסוגה בעולם, המסוגלת לזהות אותות (סיגנלים) המשותפים ליותר מ-50 סוגים של סרטן כולל גידולים אגרסיביים המתפתחים במהירות, גם בשלבי מחלה מוקדמים, טרם הופעת תסמינים.1

בדיקת גלרי מאפשרת לזהות במועד הבדיקה, קיומו של סיגנל חיובי לסרטן פעיל בגוף מ-50 סוגים שונים של סרטן עם התאמה של 88% בחיזוי מקור הסיגנל לסרטן, כלומר באיזה איבר או סוג הרקמה הספציפית הוא ממוקם. תוצאה חיובית של בדיקת גלרי, כלומר "אותר סיגנל חיובי לסרטן", תתקבל אצל כ 1% מהנבדקים. תוצאה זו מחייבת המשך ברור, לרבות ביצוע בדיקות אבחנתיות במסגרת הליך רפואי מבוסס (כגון דימות), על מנת לאבחן קיום גידול סרטני. תהליך ברור זה יהיה מלווה על ידי מנהל רפואי מטעמה של אונקוטסט ובמימון הבדיקות על ידי אונקוטסט.

למי מיועדת בדיקת גלרי?

בדיקת גלרי הינה בדיקת סקר לגילוי מוקדם של סרטן בשלב שעדיין ניתן לטפל ולרפא. לכן הבדיקה מיועדת לאנשים בעלי סיכון מוגבר להתפתחות סרטן, כגון אנשים בני 50 שנים ומעלה, אך ללא עדות למחלת סרטן בשלוש שנים האחרונות.

בדיקת גלרי אינה מומלצת לנשים בהריון, לבני 21 ומטה וכמובן לאנשים המאובחנים כבר עם סרטן או אובחנו בשלוש השנים האחרונות עם מחלת סרטן.

נגן וידאו

איך עובדת הבדיקה?

מדובר בבדיקת דם פשוטה,
שלא דורשת הכנות מיוחדות או אפילו צום.

דגימת הדם נשלחת לביצוע בדיקת גלרי במעבדה ייחודית בארה”ב והתוצאות מתקבלות תוך כשלושה שבועות מיום הגעת דגימת הדם למעבדה.

X2

במחקר קליני, גלרי כמעט והכפילה את מספר סוגי הסרטן שהתגלו לעומת בדיקות הסקר המומלצות כיום

גיל כגורם סיכון לסרטן

מחקרים מראים כי הגיל הינו גורם הסיכון המשמעותי ביותר לחלות בסרטן. למעשה, לאנשים מעל גיל 350 יש סיכוי גבוה פי 13 לחלות בסרטן, בהשוואה לאנשים מתחת לגיל 350 וזאת ללא קשר להיסטוריה משפחתית של סרטן.

גילוי מוקדם של סרטן הוא האמצעי הטוב ביותר להגדלת הסיכוי לטיפול מוצלח ויעיל בסרטן,

אך כיום כ-70% ממקרי התמותה מסרטן נגרמים מגידולים שאין עבורם בדיקות סקר מומלצות.

%0~

דברו איתנו

השאירו פרטים בטופס ונציג יחזור אליכם עם פרטים נוספים

או
חייגו למוקד הטלפוני

בימים א'-ה', בין השעות 8:00-17:00

© 2024 כל הזכויות שמורות לרניום אונקוטסט בע"מ

Produced by Webzilla

דילוג לתוכן