מגילוי מוקדם של מחלת הסרטן ועד להתאמת טיפול מדויק בכל שלבי המחלה

אונקוטסט מלווה אותך מגילוי מוקדם של מחלת הסרטן ובהתאמת טיפול מדויק בכל שלבי המחלה

אונקוטסט

הבדיקות הגנומיות המתקדמות בעולם

מגילוי מוקדם של סרטן מ-50 סוגים
ועד התאמת טיפול מדויק בכל שלבי המחלה.

"אונקוטסט" החברה החלוצה והמובילה בישראל בתחום רפואה מותאמת אישית, מספקת מגוון שרותי בדיקות גנומיות : מגילוי מוקדם של 50 סוגי סרטן בבדיקת דם מהפכנית ועד אבחון והתאמת טיפול מדויק לחולים המאובחנים עם מחלות סרטן שונות בשלבי מחלה שונים. המידע המתקבל מהבדיקות תומך ברופאים המטפלים והמטופלים בקבלת החלטה טיפולית מושכלת ומדויקת המותאמת אישית למטופל.

שירותי הבדיקות של אונקוטסט ניתנים מזה כשני עשורים על ידי צוות מקצועי ומיומן בשיתוף המעבדות המובילות בתחום. מאז הקמתה, אונקוטסט סיפקה שרותי בדיקות גנומיות לעשרות אלפי מטופלים באמצעות מאות רופאים מטפלים.

גילוי מדויק מתחיל באונקוטסט. טיפול מדויק מתחיל באונקוטסט.

אונקוטסט מלווים אותך בכל שלבי המחלה

מבדיקת סקר מהפכנית לגילוי מוקדם של 50 סוגי סרטן לאנשים בריאים
ללא עדות למחלת סרטן פעילה ועד ליווי חולים המאובחנים עם סרטן בכל שלבי המחלה.

סיפורים אישיים

שאלות ותשובות

חלק מבדיקות אונקוטסט כלולות במסגרת שירותי הבריאות בישראל ( קופות החולים ו/או סל הבריאות והביטוחים המשלימים של הקופות) וכולן כלולות במסגרת הביטוחים הפרטיים. אונקוטסט פעלה ופועלת רבות להשגת כיסוי עבור מרבית הבדיקות. כיום, מרבית חברות הביטוח מספקות התחייבות כספית עבור עלות הבדיקות ישירות לאונקוטסט ( הראל, פניקס, מגדל ומנורה) לעתים כיסוי מלא כתלות בסוג פוליסת הביטוח של המטופל.

בדיקת אונקוטייפ שד נמצאת בשימוש מאז 2004 וכלולה בסל כל קופות החולים  מאז 2006 ולכן אינה כרוכה בתשלום כלל. בחלק קטן מהמקרים אין כיסוי להתוויה ספציפית ולכן ניתן להיעזר בביטוחים הפרטיים.

בשנתיים האחרונות נכנסו בדיקות גנומיות מורחבות ומקיפות  מסוג  Oncomine לסל שירותי הבריאות לחולים שאובחנו עם סוגי הגידול הבאים לצורך קבלת החלטה טיפולית מיטבית עבורם: סרטן ריאות מתקדם או גרורתי,  סרטן מעי הגס גרורתי, סרטן שלפוחית השתן גרורתי,    סרטן ממקור ראשוני לא ידוע,   סרטן בילדים ומתבגרים וסרטן תירואיד גרורתי.

סל הבריאות קבע כי הבדיקות הגנומיות יבוצעו אך ורק על ידי המכונים לפתולוגיה מולקולרית בבתי החולים בישראל ללא עלות מצידו של המטופל . כמו כן, הבדיקות יכולות להתבצע אך ורק במכונים פתולוגיים בארץ אשר ביצעו תהליך תיקוף של הבדיקה וקיבלו את אישור משרד הבריאות לבצעה.

מעבר לכך כל הבדיקות הגנומיות המוצעות על ידי אונקוטסט כלולות בהסדרים עם הביטוחים הפרטיים , גובה ההתחייבות תלויה בסוג פוליסת הביטוח של המטופל.

לצורך ברור  כיסוי ביטוחי על המטופל לוודא שקיימת ברשותו פוליסת ביטוח בריאות ולהציג לצוות שרות לקוחות של אונקוטסט את המסמכים הבאים. צוות אונקוטסט מבצע את הברור עבורכם:

 1. סיכום רפואי + הפניה של רופא מומחה (אונקולוג)
 2. טופס תביעה (ביטוח מגדל בלבד)
 3. דו"ח פתולוגי

במידה ולמטופל קיימת פוליסת ביטוח פרטית באחת מחברות הביטוח, הראל, מגדל, הפניקס, מנורה צוות אונקוטסט מבצע את הברור לגבי גובה הזכאות.

כמו כן קופת חולים כללית תחזיר עבור עלות בדיקה ששולמה באופן פרטי על ידי המטופל. גובה ההחזר הינו כתלות בסוג הביטוח המשלים:

 1. ביטוח מושלם (בסיסי)- החזר של 1,000 דולר
 2. ביטוח פלטינום- החזר של 10,000 ₪ מתוך הסל האונקולוגי. החזר זה תקף לשנתיים הראשונות מהאבחנה.

על מנת לקבל את ההחזר מקופת חולים כללית יש לפנות ל- *2700 ולהציג לקופה את המסמכים הבאים:

 1. סיכום רפואי + הפניה של רופא מומחה (אונקולוג)
 2. תוצאת הבדיקה
 3. חשבונית תשלום מאונקוטסט
זמן לקבלת תוצאות הבדיקה תלוי בסוג הבדיקה וניתן ללמוד על זמנים לקבלת התוצאה בדפי הבדיקות.

מכיוון שבדיקות אונקוטסט מסייעות לרופא המטפל בבחירת הטיפול עבורך רצוי שהרופא המטפל/מייעץ יבקש את הבדיקה על מנת שתשמש אותו בהחלטה הטיפולית. הרופא יכול להמליץ בע"פ אך מקובל לקבל את ההמלצה במכתב הסיכום בעיקר לצורך מימון וכיסוי ביטוחי.

במידה ואין הפניה של הרופא, צוות אונקוטסט יפנה  לרופא המטפל לקבל הפניה וזאת בכפוף לאישור המטופל בלבד.

עם קבלת הפניה, צוות אונקוטסט ישלח למטופל או בא-כוחו טפסים לצורך ויתור סודיות והסכמה לביצוע הבדיקה. לאחר חתימה על הטפסים אונקוטסט תדאג לכל הטיפול הלוגיסטי לצורך פניה למכון הפתולוגי להכנת הדגימות ,איסוף הדגימות מהפתולוגיה, ותאום לקיחת דם מול המטופל. "חבילת" הטפסים הנשלחת למטופלים כוללת:

 1. טופס פרטים כלליים
 2. טופס הסכמה מדעת לביצוע הבדיקה
 3. טופס ויתור סודיות רפואית
 4. טופס התחייבות לתשלום

דברו איתנו

אתם לא לבד! נציגי השירות שלנו עומדים לרשותכם בשעות פעילות המענה בימים א'-ה' בין השעות 08:00-17:00, אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דברו איתנו

אתם לא לבד! נציגי השירות שלנו עומדים לרשותכם בשעות פעילות המענה בימים א'-ה' בין השעות 08:00-17:00, אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן