מידע על מחלת הסרטן בשלב גרורתי או מתקדם

בדיקת Oncotype MAP Pan-Cancer Tissue מספקת פרופיל גנומי מקיף בזמן מהיר כדי לסייע בבחירת טיפול בחולי סרטן בשלב מחלה גרורתי או מתקדם ובמקרים שהמחלה חזרה או הפסיקה להגיב לטיפול מסוים.

הבדיקה מתאימה לכל סוגי הגידולים הסולידיים ובמיוחד למתמודדים עם סרטן ריאות, סרטן שד, סרטן המעי הגס, סרטן קיבה, סרטן הרחם.

הודות לכך שבדיקת Oncotype MAP Pan-Cancer Tissue  מזהה שינויים גנומיים רלוונטיים מבחינה קלינית מדגימות מטופלים בגודל קטן מאד של עד 3 מ"מ של רקמה (בערך בגודל של גרגר אורז) עם אחוז גידול נמוך של 15% בדגימה, היא מצליחה לספק תוצאות גם במקרים בהם כמות החומר מרקמת הגידול הנלקחה בביופסיה קטנה היא מועטה מאד. 

בדיקת Oncotype MAP Pan-Cancer Tissue מתאימה ביותר לחולים עם:

  • סרטן מתקדם, סוג זה של סרטן עשוי להתפשט מהאתר העיקרי שלו לרקמה סמוכות, בלוטות לימפה או חלקים מרוחקים בגוף.
  • סרטן גרורתי: סרטן שהתפשט מהאתר הראשוני שלו למקומות מרוחקים בגוף.
  • סרטן עמיד (רפקטורי): סרטן שאינו מגיב לטיפול. סרטן עמיד עשוי להיות כך בתחילת הטיפול או במהלך הטיפול.
  • סרטן חוזר: סרטן שחזר, לרוב לאחר פרק זמן שבמהלכו לא ניתן היה לזהות את הסרטן. סרטן חוזר עלול לחזור לאותו מקום כמו הגידול המקורי (ראשוני) או למקום אחר בגוף.

דו"ח התוצאות של בדיקת Oncotype MAP Pan-Cancer Tissue

דו"ח התוצאות של בדיקת Oncotype MAP Pan-Cancer Tissue מעודכן עם ההנחיות החדשות של הרשות הלאומית לסרטן בארה"ב ה-NCCN) National Comprehensive Cancer Network) שנחשב לגוף החשוב ביותר המתווה המלצות טיפוליות למחלות הסרטן. הודות לכך היא מסייעת לאונוקולוג המטפל להתעדכן באפשרויות הטיפול החדשות ביותר בעת קביעת הטיפול הבא עבור חולי סרטן מתקדם או גרורתי.

בדיקת Oncotype MAP Pan-Cancer Tissue מזהה של מגוון רחב של שינויים גנומיים הרלוונטיים לטיפול בסוגי גידולים מוצקים, כולל למשל בסרטן ריאות MET exon 14 skipping, איחוי של הגן ALK, מוטציות נקודתיות וחסרים/תוספות לגן EGFR. כמו כן, הבדיקה סורקת שינויים שרלוונטיים לכל סוגי הגידולים עבורם קיימים טיפולים מתאימים מוכללים בסל הבריאות :

  • אי-יציבות גנומית (MSI)  ועומס מוטציות (TMB) להתאמת טיפול אימונותרפי (קישור לדף אימונותרפיה סרטן)
  • איחויים בגנים NTRK1, NTRK2, NTRK3 עבורם קיים טיפול ממוקד מטרה יעיל.

מאגר המידע עליו מתבססת המידע כולל נכון להיום מעל  100 תרופות ממוקדות, מעל 45 שילובים של תרופות שונות ומעל  650 ניסויים רפואיים פעילים בעולם הרלוונטיים לגידולים מוצקים.

בדיקת Oncotype MAP Pan-Cancer Tissue נועדה לתת מענה ליותר מ- 20,000 מטופלים המתמודדים עם סרטן חודרני בישראל מידי שנה*.

*לפי נתוני רישום סרטן לשנת 2018 של משרד הבריאות

אונקוטסט, טיפול מותאם אישית למתמודדים עם מחלת הסרטן

חברת אונקוטסט רניום מציעה את הבדיקות המובילות בעולם להתאמת טיפול אונקולוגי אישי. בדיקת Oncotype MAPTM מסייעת למטופלים שאובחנו עם סרטן בשלב מחלה מתקדם, גרורתי או בעת חזרת המחלה לקבל החלטה טיפולית מושכלת.

דברו איתנו

אתם לא לבד! נציגי השירות שלנו עומדים לרשותכם בשעות פעילות המענה בימים א'-ה' בין השעות 08:00-17:00, אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דברו איתנו

אתם לא לבד! נציגי השירות שלנו עומדים לרשותכם בשעות פעילות המענה בימים א'-ה' בין השעות 08:00-17:00, אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן